DİĞER YENİ MALATYASPOR HABERLERİ

Erol Bedir: "Asamoah ve Varela ile görüşüyoruz''

28 Mayıs 2018
373

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, sarı kırmızılı ekipte geçen sezon sakatlıkları nedeniyle beklenen katkıyı veremeyen Asamoah Gyan ve Silvestre Varela ile görüşme yaptıklarını belirtti.

Evkur Yeni Malatyaspor'un Erol Bulut kararı belli oldu!

23 Mayıs 2018
319

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, geride kalan sezon ve yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Teknik Direktör Erol Bulut ile yola devam edeceklerini ifade eden Ravcı, üst düzey birkaç ismin transferi dışında takımın kimyasıyla oynamak istemediklerini söyledi.

''Minimum 2 yıllık sözleşme yapmamız gerekiyor''

21 Mayıs 2018
235

Evkur Yeni Malatyaspor’da sezonun sona ermesinin ardından gözler teknik heyetle yönetimin yapacağı görüşmeye çevrildi. Teknik Direktör Erol Bulut, önünü görmek adına minimum 2 yıllık sözleşme talep ediyor.

Yeni Malatyaspor ilk sezondan memnun

20 Mayıs 2018
170

Evkur Yeni Malatyaspor Süper Lig’deki ilk sezonunda ligi 10. sırada tamamladı. Sezona Ertuğrul Sağlam yönetiminde başlayan, daha sonra Erol Bulut’u göreve getiren sarı-kırmızılılar, ligde kalma hedefini gerçekleştirerek camiasını memnun etti.

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut ve transfer kararı

15 Mayıs 2018
235

Evkur Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, Erol Bulut ile önümüzdeki sezona dair bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, “Hocamız ile Galatasaray maçı öncesi toplantı yaptık. Kendisi bize büyük emeklerle hazırlanmış bir proje sundu. Yönetim olarak bu hepimizin çok hoşuna gitti. İnşallah Erol Hoca ile daha uzun süreli çalışırız” derken, transfer komitesi de belli oldu.

Evkur Yeni Malatyaspor'dan Issam Chebake ve Ali Fatinoğlu açıklaması

13 Mayıs 2018
443

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulundu.