DİĞER TORKU KONYASPOR HABERLERİ

Mustafa Oral Konyaspor başkanlığına aday olduğunu açıkladı!

28 Mayıs 2018
263

Eski Atiker Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Oral'ın, kulübün 8 Haziran'da çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 19 Haziran'da yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olduğu açıklandı.

"İnşallah bu sezonki sıkıntıları bir daha yaşamayız"

24 Mayıs 2018
169

Atiker Konyaspor'un takım kaptanı Ali Turan, "İnşallah Atiker Konyaspor olarak bu sezonki sıkıntıları bir daha yaşamayız." ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor'da değişim zamanı!

14 Mayıs 2018
254

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu, en kısa sürede yeniden yapılanmayla ilgili gereken kararın alınacağını duyurdu.

Ahmet Baydar'dan teşvik primi açıklaması: 'İnanmak istemiyoruz.'

13 Mayıs 2018
236

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Spor Toto Süper Lig'in 33. Göztepe ile 1-1 berabere kaldıkları maça ilişkin, "Göztepeli bazı oyuncularının teşvik primi aldıkları yönündeki yazılanlar bizleri derinden üzmüştür." ifadelerini kullandı.

"Bu maç Konyaspor için gerçek bir final"

11 Mayıs 2018
232

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Göztepe ile yapacakları maçta, taraftarın da desteğiyle rakip üzerinde baskı kurup hedefledikleri üç puanı almak istediklerini belirtti.

"Ateş çemberinden çıkmak istiyoruz"

08 Mayıs 2018
166

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında iç sahada Göztepe ile yapacakları maçın önemli olduğunu belirterek, "Göztepe engelini aştığımız takdirde büyük ölçüde Süper Lig'de yolumuza devam edeceğimizi ilan edebiliriz." dedi.