Robben'den Beşiktaş ve Cenk Tosun sözleri!

Robben'den Beşiktaş ve Cenk Tosun sözleri!

13 Şubat 2018
236 Okunma
      A A

Robben Beşiktaş hakkında konuştu! Bayern Münih'in Hollandalı yıldızı, siyah beyazlılar ile ilgili övgü dolu ifadeler kullanırken, Cenk Tosun'a da değindi.

Alman basınına röportaj veren Robben, Beşiktaş ile yapacakları Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçı öncesinde düşüncelerini dile getirdi.

Tecrübeli yıldız, "Beşiktaş eşleşmesi oldukça zor. Diğer takımlar hakkında çok şey biliyoruz ancak Beşiktaş hakkında o kadar değil. Bu takım son dönemlerde inanılmaz işler yaptı. Türkiye şampiyonu ve güçlü bir grubu son hafta öncesinde lider bitirdiler" dedi.

Hollandalı kanat oyuncusu, Ocak ayı transfer döneminde Everton'a transfer olan Cenk Tosun'un yokluğuna rağmen Beşiktaş'ın kadrosunun büyük bir kaliteye sahip olduğunu söyledi.

Teknik direktörlüğe Jupp Heynckes'in gelmesiyle takımın çehresinin değiştiğini de vurgulayan Arjen Robben, "Teknik direktör değişikliğinin ardından değişmemiz ve maçları kazanmamız oldukça etkileyici. Ritmimizi korumamız gerekiyor. Bu aynı zamanda Şampiyonlar Ligi'deki şansımızı da artırıyor" ifadesini kullandı.