Rhodolfo, ülkesine dönüyor!

Rhodolfo, ülkesine dönüyor!

19 Mayıs 2017
461 Okunma
      A A

Beşiktaş'ta uzun süre sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Brezilyalı Rhodolfo, ülkesinin takımlarından Flamengo ile anlaşma noktasına geldi.

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Rhodolfo'nun yeni takımı belli olmak üzere. Siyah-beyazlıların iki yıl önce Gremio'dan kadrosuna kattığı oyuncu geçirdiği sakatlığın ardından uzun süre sahalardan uzak kalmıştı.

Kulübüyle 2018'e kadar sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki futbolcu, ülkesinin Flamengo takımıyla anlaşmak üzere olduğu ortaya çıktı. Kırmızı-siyahlı ekibin oyuncu ve menajeriyle temas halinde olduğu ve görüşmelerde ilerleme kaydedildiği bildirildi.

MENAJERİ İSTANBUL'A GELDİ

Flamengo'nun futbolcu için 1.2 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli vermeye hazır olduğu, pazarlığın bu ücret seviyesi civarında döndüğü ifade edildi. Rhodolfo'nun menajerinin  İstanbul'a geldiği ve burada transfere son noktayı koymak üzere  Beşiktaş ile görüştüğü iletildi.

HAZİRAN'DA İMZAYI ATACAKLAR

Geçirdiği ciddi diz sakatlığının ardından ameliyat olan Brezilyalı stoper, ülkesinde tedavisine devam ediyordu. Anlaşmanın sağlanması durumunda  Brezilya'da transfer döneminin başlayacağı 20 Haziran'da imzaların atılacağı kaydedildi.

Flamengo geçtiğimiz sezonu üçüncü tamamlarken, yeni başlayan sezonda Libertadores Kupası'nda da mücadele ediyor.