Galatasaray'da iki sürpriz kadro dışı! Terim neşteri vurdu!

Galatasaray'da iki sürpriz kadro dışı! Terim neşteri vurdu!

07 Ocak 2018
8.236 Okunma
Kaynak: Ajansspor
      A A

Galatasaray'da kıyım başladı... Antalya kampı öncesi sarı kırmızılı takımda Teknik Direktör Fatih Terim iki oyuncuyu kadro dışı bıraktı ve kafileye dahil etmedi... İşte, o detaylar...


Tarık Çamdal ve Emrah Başsan'ın Galatasaray macerası bitti... Bu iki oyuncu kamp kadrosuna alınmadı! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı kırmızılı takıma imza attığı günden bu yana hayal kırıklığı yaratan iki ismi sildi.


Bugün devre arası kamp çalışmaları için Antalya’ya hareket edecek olan sarı kırmızılı takımın kafilesinde Tarık Çamdal ve Emrah Başsan’ın yer almayacağı kendilerine iletildi.Şu anda yabancı oyuncular gibi yerli kontenjanı da dolu olan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim Terim, kadroda yer açmak adına Tarık ve Emrah için ‘kulüp bulsunlar’ raporu verdi.İki futbolcunun da performansını Galatasaray için yeterli görmeyen Fatih Terim, Tarık ve Emrah’a da transfer görüşmeleri için izin verip kamp kadrosuna almadı. Bu oyuncuların ara transferde başka bir takıma imza atmaları bekleniyor.


TARIK ÇAMDALEMRAH BAŞSAN