Galatasaray'da başkanlık seçimiyle ilgili flaş gelişme!

Galatasaray'da başkanlık seçimiyle ilgili flaş gelişme!

16 Mayıs 2018
2.432 Okunma
Kaynak: Babaspor
      A A

Ligde son hafta maçında bir puan almasıyla şampiyonluğunu ilan edecek olan Sarı Kırmızılı takım bir yandan da başkanlık seçimine gün sayıyor.

Süper Lig'in son haftasında Göztepe ile karşılaşacak ve bu maçtan bir puan alsa bile şampiyonluğunu ilan edecek Galatasaray, bir yandan da başkanlık seçimi için gün sayıyor.

Sarı Kırmızılı kulüpte bu seçim öncesi flaş bir gelişme yaşandı. Galatasaray'ın başkanlık koltuğu için adaylığını resmen açıklayan 4 başkan adayı, bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun önerisiyle bir araya gelecek başkan adayları, Hamamcıoğlu'nun yönetip soru cevap şeklinde sürdürülecek bu toplantıya listesindeki isimlerle birlikte katılacak. Medya da bu buluşmayı takip edebilecek. 21 Mayıs günü Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleştirilecek olan toplantı ise saat 21.00'de başlayacak.

Sarı Kırmızılı kulüpte mevcut başkan Mustafa Cengiz'in yanı sıra, eski başkan Dursun Özbek, Ali Fatinoğlu ve Ozan Korkut kulüp başkanlığı için yarışıyor.