Fenerbahçe'den flaş Ozan Tufan başvurusu! Terim ve Güneş'e ayarttılar iddiası....

Fenerbahçe'den flaş Ozan Tufan başvurusu! Terim ve Güneş'e ayarttılar iddiası....

13 Ocak 2018
338 Okunma
      A A

Fenerbahçe’de kamp kadrosuna alınmayan isimler Robin van Persie ve Ozan Tufan’ın geleceği merak konusu. Hollandalı oyuncunun eski kulübü Feyenoord ile adı alınırken Ozan Tufan'ın kamp kadrosuna alınmaması sonrası ortalık fena karşıtı.

Fenerbahçe’de Ozan Tufan’ın kamp kadrosuna alınmaması sonrası Fatih Terim ve Şenol Güneş tarafından arandığının iddia edilmesi ortalığı karıştırdı.

Fenerbahçe'den TFF'ye başvuru

Fenerbahçe Kulübü’nün hukukçuları Ozan’ın telefon kayıtları üzerinden TFF’ye soruşturma açılması için başvuruda bulunacakları öğrenildi.

Fenerbahçe soruşturma açılmasını istiyor

Kurallara göre oyuncuları ile ilgili bir transfer görüşmesi yapmak için kendilerine başvurulması gerektiğini söyleyen sarı lacivertliler ayartma nedeniyle TFF’nin soruşturma açmasını istiyor…

Bilgi Ozan’dan geldi

Fenerbahçe Kulübü’nün sözleşmesi ellerinde bulunan oyuncuları ile görüşülmesi için kendilerinden izin alınması gerektiğini belirterek TFF’ye başvuracağı öğrenilirken eğer TFF, Fenerbahçe’yi haklı bulursa Beşiktaş ve Galatasaray’a transfer yasağı verilebilecek.

Sarı lacivertliler bu bilgiyi Ozan'dan alırken daha önce buna benzer bir iddia nedeniyle Karabükspor 2 yıl transfer yasağı almıştı. Sarı lacivertlilerin TFF’ye başvurusuna etik kurulunun bakması bekleniyor.