DİĞER FENERBAHÇE HABERLERİ

Ülker Stadı'ndaki tarihi kongreye rekor katılım

03 Haziran 2018
152

Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'na üyeler büyük ilgi gösterdi. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un gergin yarışında rekor katılıma sahne olurken, oy verme işlemi saat 10.00'da başladı ve 17.00'de stat kapıları kapandı.

Fenerbahçe'de tarihi Seçimli Olağan Genel Kurul başladı

02 Haziran 2018
141

Bir yanda Aziz Yıldırım, diğer tarafta Ali Koç... Türk futbol tarihinin en büyük başkanlık seçimi bugün başlıyor. 26 bin 2 üyenin oy hakkının olduğu kongrenin ilk gününde adaylar son kez üyelere seslenecek. Ülker Stadı’ndaki seçime rekor katılım beklenirken, yarın sandığa gidilecek.

Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurulu'nda gerginlik!

02 Haziran 2018
139

Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurulu'nda gerginlik!

Fenerbahçe'de renk seçimi yapıldı

02 Haziran 2018
92

Fenerbahçe'de gerçekleşen olağan kongrede renk seçimi yapıldı. Lacivert renk Divan Kurulu Başkanlığı tarafından alınırken, Aziz Yıldırım sarı, Ali Koç ise beyaz renkle seçime girecek.

Fenerbahçe Yönetimi ibra edildi!

02 Haziran 2018
150

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurulu'nda mevcut yönetim ve denetim kurulu, oy çokluğuyla ibra edildi.

'Fenerbahçe'nin daha da güçlü devam etmesini temenni ederim'

02 Haziran 2018
107

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı televizyon programında Fenerbahçe'nin kongresi hakkında açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tecrübe vurgusu yaparken "Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder." ifadelerini kullandı.