Arda Turan'dan Fatih Terim sorusuna flaş cevap!

Arda Turan'dan Fatih Terim sorusuna flaş cevap!

15 Nisan 2018
13.828 Okunma
Kaynak: Futbol Arena
      A A

Arda Turan, Galatasaray - Başakşehir maçının ardından karşılaşma öncesi Fatih Terim'le tokalaşmama ve sarı kırmızılı taraftarların protestosu üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Arda Turan, Galatasaray maçının ardından Fatih Terim'le maç öncesi tokalaşmama ve sarı kırmızılı taraftarların kendisine yönelik protestoları hakkında basın mensuplarına çarpıcı açıklamalar verdi. 

Arda Turan - Fatih Terim kavgası

Arda Turan maçın ardından gördüğü sarı kartla ilgili olarak, "Donk çok kötü ayağıma basmıştı. Hakem hiçbir şey vermedi. Hakeme sadece onu söyledim." dedi. 

"BİZ DE HATALAR YAPTIK AMA YANLIŞLAR KARŞI TARAFA AİTTİ"

Normal yani. Algı arkadaşlar. Kozlar sizin elinizde, buralarda. Biz de hatalar yaptık. Ancak ben kendi adıma geriye dönüp baktığımızda hatalar yaptığımı düşünüyorum. Yanlışlar karşı taraftakilere ait olduğunu düşünüyorum. Biz hep iyi niyetli ve samimiydik. Beni yakından tanıyanlar bilir. Ben futbolumu oynayıp keyfime bakmak istiyorum. Mutlu bir hayatım var, huzurluyum. Türkiye'nin en büyük statlarından birine rakip olarak geldiğinizde ıslıklanacaksınız. Bu normal. 

"SİZLERİN BİRÇOĞU GERÇEĞİ BİLİYORSUNUZ AMA KONUŞAMAZSINIZ"

Ben kalbimi biliyorum. Kırgınlığım yok. Ben 12 yaşından 24 yaşına kadar Galatasaray'da yetiştim. Bunu Avrupa'nın büyük kulüplerine gittiğim zamanlarda da gururla söyledim. Hala da söylüyorum. Kendi evimdeydim diyorum. Bu kulübe para kazandırarak gittim. Şartlar böyle gelişti. Ben bugüne kadar her söylediğimin arkasındayım. Sizlerin de birçoğuı gerçekleri biliyor. Şartlar gereği söyleymeez ve konuşamazsınız. İşiniz var, gücünüz var. Sizlere de hak veriyorum. Ben Fatih Terim'i görseydim selam verirdim. Onun dışında polemik yaratacak bir şey konuşmaya gerek yok."